Фунгіцид Фунгікур

Високоефективний системний фунгіцид та ретардант захисної та лікувальної дії проти широкого спектру хвороб озимого ріпаку та зернових культур.

Діюча речовина: тебуконазол, 500 г/кг.

Препаративна форма: водорозчинні гранули.

Упаковка:  5 літрів.

b_250_200_16777215_00_images_prod_fyngikyr.jpgХарактеристика та переваги:

  • Високоефективний фунгіцид з яскраво вираженим ретардантним ефектом.
  • Має довготривалий період захисної дії – 25-35 днів.
  • Має як профілактичну, так і лікувальну дію.
  • Відсутня фітотоксичність.

 

Рекомендації по застосуванню:

Культура

 Захворювання

Норма витрати

Строк останньої обробки

Пшениця яра та озима, ячмінь, жито, овес

Септоріоз листя, борошниста роса, пероноспороз, іржа, септоріз колоса

0,25 – 0,50

30

 

Ріпак озимий

Альтернаріоз, циліндроспороз, сіра гниль

0,40 – 0,50

50

Соя

Борошниста роса, антракноз, іржа

0,50

50

Виноградники

Оїдіум, сіра гниль

0,20 – 0,30

35


Призначення та механізм фунгіцидної дії:

    Діюча речовина препарату Фунгікур, в.г. -  тебуконазол впродовж 1-2 годин проникає в рослину через вегетативні органи і рівномірно розподіляється у ксилемі. Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину, який входить до складу клітинної стінки гриба, що  призводить до порушень в процесі поділу клітин і до загибелі патогену.

     Діюча речовина тебуконазол має як профілактичну, так і лікувальну дію. Препарат швидко проникає в рослину і захищає її від хвороб протягом 25 – 35 днів. Завдяки швидкому проникненню в рослини, опади через 1-2 години після застосування Фунгікур, в.г. не призводять до втрати його ефективності.

Рекомендації по застосуванню:

    Обробіток препаратом Фунгікур в.г. потрібно починати при виявленні перших проявів захворювання, повторний – через 3-4 тижні. Фунгікур в.г. сумісний з більшістю гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, добрив та регуляторів росту, але перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на сумісність. При використанні препарату в якості ретарданту, в осінній період при обприскуванні озимого ріпаку у фазі 3-5 листочків культури, припиняється наростання наземної маси, в той час як процес фотосинтезу продовжується, і відбувається накопичення пластичних речовин в кореневій системі, що призводить до утворення довгого і добре розгалуженого коріння, завдяки чому покращується зимостійкість культури. Весняне внесення препарату забезпечує стійкість проти вилягання та краще формування бічних пагонів.

 

Термін придатності: 3 роки .