Фунгіцид Альто Супер (оригінал)

Надійний фунгіцид для зернових культур та цукрових буряків.

Діюча речовина: ципроконазол  80 г / л + пропіконазол 250 г / л 

Препаративна форма: концентрат емульсії

Упаковка: 20 літрів.


Характеристика та переваги:

  • Широкий спектр хвороб, що контролюються
  • Швидка лікувальна та тривала профілактична дія дає змогу попередити проникнення збудника та зупинити його розвиток навіть після ураження
  • Фунгицид Альто Супер містить високосистемні діючі речовини, які швидко проникають та розповсюджуються по всій рослині, захищаючи нові пагони

 

 Рекомендації по застосуванню:

Культура

Об’єкти

Норми витрати, л/га

Строк очікування (днів до збирання врожаю)

 Строк застосування

Озима пшениця

Бура, стеблова та жовта іржа, борошниста роса, септоріоз листя, церкоспорельоз, гельмінтоспоріоз, септоріоз колосу, фузаріоз колосу 0,4-0,5 1-2/30

 

Обприскування в період вегетації 

Ярий ячмінь

Бура іржа, борошниста роса, плямистості листяБура іржа, борошниста роса,
плямистості листя
0,4-0,5

1-2/3

 Обробка в період
вегетації, профілактично
або за появи перших
ознак хвороби
Цукрові буряки
Церкоспороз, борошниста
роса

 

  0,5  1-2/30
Обробка в період
вегетації, профілактично
або за появи перших
ознак хвороби

 

Механізм дії:

   Обидві діючі речовини швидко поглинаються асимілюючими частинами рослини, транспортуються акропетально (вгору) по ксилемі і розподіляються в тканинах рослини. Ципроконазол і пропіконазол зупиняють розвиток патогенів, втручаючись в біосинтез стеролів у мембранах клітини. Найкращий результат досягається при використанні препарату на ранніх стадіях розвитку хвороби.

 

Фітотоксичність: 

За умов дотримання рекомендацій Альто Супер® 330 ЕС к.е. добре переноситься зазначеними культурами

Сумісність: 

Альто Супер® 330 ЕС к.е. сумісний з більшістю пестицидів. Однак в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, потрібно перевіряти на сумісність.

 

Рекомендації по застосуванню:

  • Норма витрати робочої рідини 200-300 л/га.
  • Можна застосовувати будь-яке обладнання для наземного та авіа обприскування. При застосуванні авіаметодом норма витрати робочого розчину повинна бути не менше ніж 50 л/га. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культурі. Оптимальні години для проведення захисних робіт з 6 по 9 ранку або з 7 по 9 вечора в безвітряну суху погоду при температурі не більше 25°С. Промийте обприскувач чистою водою після застосування або наприкінці дня. Також очистіть фільтри.
  • Приготування робочого розчину слід проводити на спеціально обладнаному місці. Препарат Альто Супер® 330 ЕС к.е. застосовується у вигляді водного розчину. Заповнити бак обприскувача на 1/10 або на одну чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути.
    Додати необхідну кількість Альто Супер® 330 ЕС к.е. і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Пусті каністри тричі промити водою, яку додати до робочого розчину. Продовжувати перемішування робочого розчину під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Робочий розчин повинен бути використаний протягом 24 годин після приготування.