Гербіцид Галеон

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними коренепаростковими бур’янами в посівах озимого та ярого ріпаку та гірчиці.

Діюча речовина: клопіралід 267 г/л. + піклорам 67 г/л.

Препаративна форма: водний розчин.

Упаковка: 5 літрів.

galeon.jpgХарактеристика та переваги:
• Дуже чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, осо трожевий, осот жовтий, осот городній, волошка синя, вика посівна, гірчак розлогий, молокан польовий, самосіви соняшнику, роман польовий, королиця посівна, паслін чорний, підмареник чіпкий, самосіви конюшини, люцерну та ін.
• Чутливі бур’яни: фіалка польова (до цвітіння), мак-самосів (в фазу 2-4 листки), зірочниксередній, незабудка польова, лобода біла (в фазу 2-4 листки).

      Галеон 33,4% в.р. - високоефективний проти багаторічних та однорічних дводольних бур’янів, що належать до родини Губоцвітних, Айстрових, пасльонових та деяких видів рослин Гречкових та Маренових.

Механізм гербіцидної дії:

     Симптоми дії: потовщення, зігнуті та скручені пагони, стебла та листя, вузькі листки з твердими наростами, гофроване листя, тверді нарости та тріщини на листях. Умови, що впливають на ріст та розвиток бур’янів також впливають на швидкість переміщеня діючої речовини в рослині. Несприятливі погодні умови сповільнюють прояв симптомів дії препарату, але не впливаютьна його кінцеву ефективність.

Рекомендації позастосуванню:

Культура

Об’єкти

Норма витрат л/га

Строк обробки

Строк очікування днів

Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних (механізованих робіт), днів

 

Ріпак озимий

та ярий

 

 

Гірчиця

 

 

 

Однорічні дводольні та багаторічні,  в т.ч. корне паросткові, бур’яни

 

 

 

 

0,3-0,35

 

 

Обприскування у фазі 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у культурі

 

 

 

 

-(1)

 

 

 

7(3)

 Період захисної дії:

      Галеон 33,4% в.р. контролює рослини чутливих бур’янів, сходи яких були наявні під час обприскування на протязі всього сезону вегетації.

Селективність:

      При застосуванні в рекомендованих дозах та строках препарат не фітотоксичний для регламентованих культур.

Обмеженнящодо сівозміни:

     Клопірамід та піклорам мають досить короткий період розпаду в грунті і тому не обмежує сівозміну культур. У випадку пересіву культури, на якій було застосовано Галеон, в наслідок не сприятливих умов (вимерзання, посухи та інше) на тому самому полі, після виконання глибокої оранки можна вирощувати: зернові культури, ріпак, капусту, гірчицю, льон.

Сумісність:

      Галеон 33,4% в.р. сумісний з протизлаковими препаратами (Квазар 5% к.е.), а також з іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби з бур’янами, що слабо контролюються цим гербіцидом. Галеон при необхідності можна змішувати з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту тощо. Перед приготуванням бакової суміші рекомендується перевірити фізичну сумісність препаратів на невеликій кількості. Препарат малотоксичний для теплокровних, не токсичний для риб та бджіл. Не подразнює шкіру.

Рекомендації по застосуванню:

Норма витрати: 0,3-0,35 л/га. Фаза внесення: від фази 2-4 листків до появи квіткових бутонів у культури. Оптимальний температурний режим: від +8 до +25ºС. Запобігати застосуванню препарату після заморозків або при очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводиться в фазу активного росту бур’янів у фазу 2-10 листків у однорічних та за висоти 10-15 см (фаза розетки) у багаторічних дводольних та коренепаросткових бур’янів. Норму в 0,3 л/га застосовують при середньому ступені забур’яненості осотами та при переважанні осотів у фазі "розетка". Норму 0,35 л/га застосовують при високому ступені забур’яненості осотами, та при висоті рослин осоту 10-15 см і вище, а також  при засмічені посівів гірчаком та підмаренником чіпким. Перші ознаки дії препарату помітні через 12-18 годин після обприскування. Остаточне знищення через 14-21 день після внесення в залежності від видового складу бур’янів. Препарат стійкий до змивання дощем через 1 годину після внесення. Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га, при збільшенні робочого розчину концентрація препарату повинна бути збільшена пропорційно до кількості робочої рідини.

Термін придатності: 3 роки.