Гербіцид Горинич

Селективний листовий та грунтовий післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних та деяких злакових при вирощуванні цукрових, кормових та столових бур’яків.

Діюча речовина: 91 г/л. фенмедіфаму + 71 г/л. десмедіфаму + 112 г/л. етофумезату.

Препаративна форма: концентрат емульсії.

Упаковка: 5 літрів.

b_250_200_16777215_00_images_prod_gorunush.jpgХарактеристика та переваги:
• Висока ефективність табезпачність для культури.
• Можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних задач боротьби проти бур’янів на конкретному полі .
• Гнучкість в застосуванні, виборі часу і кількості обробок, що дозволяє легко пристосувати препарат до місцевих умов.
• Відповідність високим екологічним стандартам.
• Висока ефективність препарату проти поширених широколисних бур’янів, зокрема проти тих, що важко контролюються на буряках (лобода, щириця, всі хрестоцвітні).
• Змішування діючих речовин на молекулярному рівні забезпечує повну відсутність кристалізації препарату та випадання в осад.
• Не висока гектарна норма застосування.
• Невеликі витрати на транспортування та зберігання. 
• 3-й клас токсичності.

Горинич, 27% к.е. - селективний листовий та грунтовий гербіцид, що застосовується у післясходовий період для боротьби з однорічними дводольними бур’янами з побічною дією проти деяких злакових бур’янів при вирощуванні цукрових, кормових та столових буряків.

Рекомендації по застосуванню:

Культура

Об’єкти

Норма витрат л/га

Максимальна кількість обробок

 

 

Цукрові буряки

 

 

 

Однорічні дводольні та деякі злакові бур’яни

 

 

Перше обприскування у фазі сім’ядоль бур’янів, на наступні обприскування з інтервалом 7-14 днів

 

 

 

3

Спектр дії:

    Горинич, 27% к.е., при нормі внесення 1,0 л/га, знищує в стадії сім’ядольних листків (найбільш чутлива стадія) такі бур’яни: амброзія полинолиста, бородавник звичайний, вєроніка, воловик лікарський, волошка синя, галінзого дрібноцвітна, гірчак звичайний, гірчиця польова, глуха кропива, грицики звичайні, дурман звичайний, жовтозілля звичайне, зірочник середній, королиця звичайна, кропива жалка, курай руський, курячі очка польові, лобода, лутига розлога, мак дикий, незабудка польова, паслін чорний, портулак городній, проліска однорічна, редька дика, рутка лікарська, талабан польовий, фіалка польова, щириця.

     Горинич, 27% к.е., при нормі внесення 1,0 л/га має обмежений вплив у стадії сім’ядольних листків на таку бур’яни: абутілон теофраста, петрушка собача, ромашка звичайна, ромашка польова, ріпа падалиця, соняшник падилиця.

    Діючі речовини – десмедіфам та фенмедіфам – впливають на пророслі бур’яни через листя. Висока температура повітря та інтенсивне сонячне проміння підсилюють дію препарату. Температура грунту та його вологість не позначаються на ефективності діюяих речовин. Етофумезам поглинається різними частинами рослин, особливо молодими паростками, коли вони контактують з водним розчином етофумезату в грунті органічної речовини, навпаки, знижують її. Діючі речовини гербіциду мають механізм дії на рослини бур’янів. Фенмедіфам і десмедіфам інгібують реакції Хілла у фотосистемі  – II (зупиняють процеси фотосинтезу), етофумезат – зупиняє ділення клітин (процеси мітозу) у твірній тканині – меристемі.

Рекомендації по застосуванню:

      Найбільшого ефекту можна досягти 3-х разовим внесенням горинича в дозі 1 л/га на ранніх стадіях розвитку бур’янів (фаза сім’ядоль). Можливе дворазове внесення препарату принормі 1,5 л/га. Оптимальна кількість робочого розчину нв гектар – 200 літрів. Робочий розчин зберігається протягом 16 годин після приготування.

Норма витрати робочої рідини: 200-300 л/га. 

    Ефективність гербіцидної обробки залежить від чисельності та видового складу бур’янів, їх вікового та фізіологічного стану. Обприскування проводять в фазі сім’ядольних листків бур’янів. Виготовлений робочій розчин слід використати протягом 16-ти годин. Наступні обприскування з інтервалом 5-10 днів. Максимальна кратність обробок -3. після проходження стадії сім’ядольних листків у двосім’ядольних і шилець у злакових бур’янів контроль бур’янів послаблюється, тобто норма внесення препарату повинна бути збільшена. У дні з високою температурою обприскування бажано проводити у вечірні години та вночі, закінчуючи обприскування за 6 год. до настання t +24ºС. Не можна використовувати препарат в спекотну погоду (понад +25ºС), при небезпеці нічних заморозків, а також на плантаціях хворих та ослаблених рослин.

Термін придатності – 3 роки з дати розливу за відповідних умов зберігання при температурі від -15ºС до +40ºС.