Еколайн Бор Преміум

    Рідке добриво у вигляді органічного комплексу бору з моноетаноламіном та вільними L-α-амінокислотами. Розроблене для усунення прояву дефіциту бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення бором.

b_250_200_16777215_00_images_prod_Ecoline-Bor_new6_260x260.jpg

Склад мікродобрива: Азот (N – NH2)   4,5 %;   Бор (B)   14,0 %;   Амінокислоти (L-α) 1,0 %;  Густина   1,34 г/мл; pH   8,0.

Роль бору у мінеральному живленні рослин

У рослинах бор приймає участь у створенні клітинних структур та в нормальній диференціації тканин, надає їм міцності. Бор покращує засвоєння поживних речовин і транспортування вуглеводів з листків до коренів та репродуктивних органів. Надзвичайно важлива роль бору у процесах цвітіння – запилення. За його нестачі пилок втрачає життєздатність, процес запилення проходить не повністю. Яскравий приклад – череззерниця кукурудзи в умовах посухи.

Потреба в борі у різних культур різна. Дводольні рослини (цукрові буряки, соняшник, ріпак, майже всі овочі і фрукти) засвоюють приблизно в 10 разів більше бору, ніж однодольні (злаки). Особливо багато його накопичується в м'якоті плодів.

Борне голодування рослин сильніше проявляється під час посухи і при зміні реакції ґрунтового середовища в лужний бік. Борні добрива повинні використовуватись за результатами аналізу ґрунту і рослин, або превентивно на посівах чутливих культур. Прояви гострого дефіциту, які проявляються візуально, практично неможливо усунути.

 

Призначення та переваги мікродобрива

Еколайн Бор Преміум містить бор у формі органічної сполуки з моноетаноламіном та вільні L-α-амінокислоти. Спецдобриво Еколайн Бор Преміум забезпечує: регулювання живлення бором у критичні фази розвитку рослин, сприяє прояву відновлювального ефекту на рослину після впливу стресових факторів(посухи, заморозків, внесення пестицидів тощо), регулювання процесу цвітіння, покращення якості врожаю. 

Дози та кратність застосування:

Культура

 

Період підживлення

Доза, л/га

Кратність підживлень

Ріпак

Восени(навесні) 4 – 6 листків.
На початку фази бутонізації

0,5 – 1,0 
1,0 – 1,5

Соняшник

Від 3 до 8 листків

1,0 – 2,0

Соя

На початку фази бутонізації

0,5 – 1,0

Кукурудза

У фазу 6 – 8 листків

0,5 – 1,0

Плодові і ягідні культури

Рожевий бутон 
Формування плодів

1,5 – 2,0 
0,5 – 1,0

Овочеві

Перед цвітінням, плодоутворення

0,5 – 1,0

Виноград

Перед цвітінням 
Перед дозріванням

1,0 – 1,5 
1,5 – 2,0