Еколайн Фосфітний К

Комплексне висококонцентроване спеціальне добриво з фунгіцидною дією, яке призначене для підвищення стійкості рослин до збудників грибкових захворювань та посилення росту кореневої системи на широкому спектрі культур. 

b_250_200_16777215_00_images_prod_Ecoline-Phosphite-Potato_260x260.jpg

Склад мікродобрива:  Азот (N – NH2)  0,6 %;  Фосфор (P2O5)  53.0 %;   Калій (K2O)  35,0 %;   Бор (B)  1,4 %;   Густина  1,5 г/мл; pH  6,5.

Значення фосфору у формі фосфіту для рослин

Результати, отримані від використання композицій на основі фосфітів, виявилися настільки ефективними, що стали справжнім відкриттям на ринку добрив для позакореневого підживлення. Мікродобрива з фосфором у формі фосфітів легко розчинні у воді та легко засвоюються при потраплянні на листок.

Висока рухливість фосфіт-іонів сприяє швидкому, ефективному та рівномірному розподілу фосфору в рослині. Встановлено, що фосфор у формі фосфіту стимулює синтез в рослині природних фітонцидів - фітоалексинів. Тому такі добрива, маючи фунгіцидні властивості, проявляють профілактичну дію та підвищують стійкість рослин до ураження хворобами. Фосфіти проявляють пригнічуючи дію на активність росяних грибів, які викликають борошнисту росу на багатьох культурах, більшості гнилей, у тому числі кореневих, септоріозу і фузаріозу на зернових культурах, багатьох хворобах бобових, фітофторозу на картоплі та овочевих культурах, парші на плодових культурах, мілдью на винограді, церкоспорозу цукрових буряків та інших хвороб сільськогосподарських культур. Є дані , що застосування фосфітів у технологіях вирощування сільськогосподарських культур дозволяє знизити резистентність шкодочинних об'єктів до окремих фунгіцидів.

Звичайно фосфіт не може бути повною альтернативою фунгіцидам, але профілактична дія беззаперечна і сприяє посиленню ефективності самих фунгіцидів.

Призначення та переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Фосфітний К - інноваційний продукт на ринку. Спецдобриво призначене для позакореневого підживлення на широкому переліку культур, для випадків коли треба, посилити ріст кореневої системи, підвищити стійкість рослин до збудників грибкових захворювань та підвищити вміст запасних речовин в товарній частині врожаю з метою покращення його якості.  

Дози та кратність застосування:

Рекомендована концентрація спецдобрива Еколайн Фосфітний К - 250-300 мл на 100 літрів води

Культура

Період підживлення

Доза, л/га

Кратність підживлень

Картопля

Бутонізація – початок цвітіння

1,0 – 2,0

1 – 2 рази з інтервалом 20 днів

Томати, перець

Початок формування плодів

1,5 – 3,0

1 – 2 рази з інтервалом 20 днів

Зернові

На початкових етапах росту 
У фазу формування зерна

0,5 - 0,75 

0,5 – 1,0

одноразово

Ячмінь пивоварний

Колосіння

0,5 – 1,0

одноразово

Соняшник

6 – 8 листків

1,0 – 2,0

одноразово

Виноград

Від фази 5 – 8 листків

1,0 – 2,0

3 – 4 рази з інтервалом

14 – 20 днів

Плодові і ягідні культури

Початок формування плодів

1,0 – 2,0

одноразово

Плодові і ягідні культури

Після збирання плодів

до початку листопаду

2,0 – 4,0

одноразово