Еколайн Фосфітний К-Аміно

Спеціальне добриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур з фунгіцидною дією та властивостями антистресанта.

b_250_200_16777215_00_images_prod_Ecoline-Phosphite-Potato_260x260.jpg

Склад мікродобрива:  Азот (N – NH2)  4,0 %;  Фосфор (P2O5)  25.0 %;   Калій (K2O)  17,0 %;   Амінокислоти(L-α)  7,0%;    Густина  1,3 г/мл;  pH  6,0.

Значення фосфіту та L-α-амінокислот для рослин

Результати, отримані від використання композицій на основі фосфітів, виявилися настільки ефективними, що стали справжнім відкриттям на ринку добрив для позакореневого підживлення. Мікродобрива з фосфором у формі фосфітів легко розчинні у воді та легко засвоюються при потраплянні на листок.

Висока рухливість фосфіт-іонів сприяє швидкому, ефективному та рівномірному розподілу фосфору в рослині. Встановлено, що фосфор у формі фосфіту стимулює синтез в рослині природних фітонцидів - фітоалексинів. Тому такі добрива, маючи фунгіцидні властивості, проявляють профілактичну дію та підвищують стійкість рослин до ураження хворобами. Фосфіти проявляють пригнічуючи дію на активність росяних грибів, які викликають борошнисту росу на багатьох культурах, більшості гнилей, у тому числі кореневих, септоріозу і фузаріозу на зернових культурах, багатьох хворобах бобових, фітофторозу на картоплі та овочевих культурах, парші на плодових культурах, мілдью на винограді, церкоспорозу цукрових буряків та інших хвороб сільськогосподарських культур. Є дані , що застосування фосфітів у технологіях вирощування сільськогосподарських культур дозволяє знизити резистентність шкодочинних об'єктів до окремих фунгіцидів.

Звичайно фосфіт не може бути повною альтернативою фунгіцидам, але профілактична дія беззаперечна і сприяє посиленню ефективності самих фунгіцидів.

Вільні L-α-амінокислоти рослинного походження здатні швидко засвоюватись, включатись у біохімічний цикл в клітинах, економити енергію рослин, що дозволяє швидко вивести їх з стресового стану, викликаного погодними умовами (посуха, заморозки тощо) або застосуванням пестицидів.

 

Призначення та переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Фосфітний К-Аміно - єдиний продукт цього класу,який містить вільні L-α-амінокислоти рослинного походження в оптимальній концентрації для подолання стресового стану рослин. Спецдобриво призначене для позакореневого підживлення на широкому переліку культур, для випадків коли треба, підвищити стійкість рослин до збудників грибкових захворювань та подолати стресові ситуації. Проявляє фунгіцидну дію на широкий спектр патогенів – збудників борошнистої роси, іржі злаків,фітофторозу, фузаріозу, переноспорозу, мілдью та інших. 

Дози та кратність застосування:

Культура

Період підживлення

Доза, л/га

Кратність підживлень

Озимі зернові

Кущення восени 
Кущення навесні
Вихід в трубку

0,5 - 0,8 
0,5 – 1,0
0,5 – 1,0

одноразово

Ячмінь

Кущення 
Колосіння

0,5 – 0,6
1,0 – 2,0

одноразово

Соняшник

6 – 8 листків

1,0 – 2,0

одноразово

Кукурудза

4 – 6 листків

1,0 – 1,2

одноразово

Горох,соя

2 - 3 справжніх листки

1,0 – 2,0

одноразово

Картопля

Бутонізація – початок цвітіння

1,0 – 2,0

1 – 2 рази з інтервалом 20 днів

Томати, перець

Початок формування плодів

1,5 – 3,0

1 – 2 рази з інтервалом 20 днів

Виноград

Від фази 5 – 8 листків

1,0 – 2,0

3 – 4 рази з інтервалом 14 – 20 днів

Плодові і ягідні культури

Початок формування плодів

1,0 – 2,0

одноразово