xe88 Новини — Агрохім-захист - Вінниця
Детальніше...

Соя - цінний попередник у сівозміні та важлива складова експорту.

Детальніше...

Соняшник є однією з прибуткових культур при вирощуванні якої не варто нехтувати позакореневими підживленнями.

 

Детальніше...

Стреси рослин стали звичним явищем, яке, на жаль, забирає прибуток у виробника через зниження врожаю та погіршення якості отриманої продукції.

Детальніше...

Внаслідок холодного, мокрого затяжного періоду необхідно оптимізувати заходи щодо захисту та живлення ріпаку, тому необхідно об’єднати внесення добрив разом із ЗЗР у баковій суміші, що суттєво покращить стан рослин.

Детальніше...
Як виправити ситуацію
ЕКОЛАЙН Фосфітний (К-Аміно) - інноваційне добриво для позакореневого підживлення з фунгіцидним ефектом та властивостями антистресанта.
Детальніше...

У сучасних умовах господарювання ярі зернові культури хоч і менш поширені, але все ж відносяться до провідних сільськогосподарських культур, які мають важливе продовольче, кормове та експортне значення.

Детальніше...

Стан озимих зернових навесні 2023 року в основному добрий та задовільний.

Детальніше...

До початку сезону цукроваріння залишається приблизно місяць. Зазвичай виробників цукру турбує якість сировини, від якої будуть залежати економічні показники підприємств. Погодні умови цього року сприятливі для отримання високого врожаю коренеплодів, але вміст цукру в них навряд чи буде високим.

Детальніше...

Передпосівна обробка насіння із застосуванням ГРОС Коренеріст.

Детальніше...

Церкоспора поширена на багатьох культурах. Сапрофітів у цьому роді не зустрічається, хоча відомо кілька вторинних паразитів, що ростуть виключно на рослинах, ослаблених іншими хворобами.

Детальніше...

Фаза 6 – 8 пар листків є надзвичайно важливою в онтогенезі соняшнику. У цей час активно іде формування головного елемента продуктивності культури – кошика.

Детальніше...

Виповненість бобів, а отже і врожай зерна сої залежить від повноти запилення квіток.

Детальніше...

Горох – цінна продовольча культура. Він містить легкозасвоювані білки і використовується при приготуванні багатьох страв. На відміну від інших бобових культур не містить шкідливих для здоров'я людини інгредієнтів.

Детальніше...

Формування прапорцевого листка – початок колосіння* – один з найважливіших етапів формування врожаю зернових. Фактично це період захисту якості врожаю.

Детальніше...

ПІДЖИВЛЕННЯ ПОСІВІВ ОЗИМОГО РІПАКУ НА ПОЧАТКУ ЦВІТІННЯ

Погода навесні цього року не надто сприятлива для вирощування озимих культур. Внаслідок холодного затяжного періоду рослини озимого ріпаку в більшості регіонів перебувають в стресі, що може негативно позначитися на величині майбутнього врожаю.

Детальніше...

Передпосівна обробка насіння спеціальними композиціями

Детальніше...

Грос Коренеріст - рідке добриво, стимулятор росту кореневої системи

Детальніше...

Новинки сезону  2020! Опубліковано 28.12.2019 

Детальніше...

Особливості позакореневого підживлення озимих зернових навесні 2020 року

Підживлення посівів озимого ріпаку восени 2018 року

Опубліковано:  Детальніше...