Передпосівна обробка насіння озимих добривами Еколайн з вмістом біологічно активних речовин.

b_250_200_16777215_00_images_Ecoline-Universal-Seed.jpg 

Підготовка насіння озимих зернових культур до посіву – відповідальна процедура, яка впливає на ріст та розвиток рослин як на початкових етапах, так і протягом всього вегетаційного періоду, а отже, на якість та розмір врожаю.     

Багато сільгоспвиробників вже використовували для передпосівної обробки насіння разом з протруйником  в наступній композиції:  0,5 л/т Еколайн Універсал Насіння та 0,5 л/т Еколайн Фосфітний К, яка прекрасно себе зарекомендувала відмінною схожістю та розвитком рослин на початкових етапах.    

Ця композиція забезпечує рослини від проростання до переходу до живлення від власної кореневої системи найважливішими макро- та мікроелементами, а фосфор у формі фосфіту ще й посилює стійкість рослин до грибкових хвороб.

Поряд з тим вчені різних країн продовжують працювати над вивченням фізіологічних процесів в рослинах, які є теоретичною базою для застосування в рослинництві біологічно активних речовин з метою удосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур. Застосування біологічно активних сполук в рослинництві потенційно забезпечує отримання результатів, яких не можна досягнути іншими способами. До біологічно активних відноситься велика група речовин, які синтезуються рослинами, серед них, найбільшою ефективністю відзначаються амінокислоти та фітогормони.      

Амінокислоти – похідні карбонових кислот, у вуглеводневому радикалі яких один або кілька атомів гідрогену заміщені на аміногрупу.

Залежно від природи вуглеводневого радикала, розрізняють аліфатичні та ароматичні амінокислоти. Найбільше значення мають амінокислоти аліфатичного ряду, які, зокрема, входять до складу білків. Рослини в процесі онтогенезу самостійно за генетичним кодом синтезують всі необхідні амінокислоти, адже вони є «будівельним матеріалом» для більш складних речовин. Гальмування синтезу амінокислот внаслідок прояву якихось факторів і є негативною реакцією, що стримує чи на якийсь час припиняє ріст та розвиток. Встановлено, що в рослинах, які перебувають у стані стресу, накопичується підвищений вміст вільних, тобто таких, що не входять до складу інших сполук амінокислот. Вони виконують захисну роль, що дозволяє економити рослині енергію. Надходження вільних амінокислот в рослину зовні, у таких випадках, покращує стан рослин.     

Фітогормони - органічні сполуки різної хімічної природи, що виробляються спеціалізованими тканинами вищих рослин і в низьких концентраціях проявляють регуляторний вплив на процеси онтогенезу, регулюють ріст та розвиток рослин. Вони є важливою складовою систем регуляції онтогенезу вищих рослин.

Концентруються, головним чином в тканинах, що активно ростуть, в зонах апексів коренів і стебел. Встановлена ефективність дії фітогормонів при позакореневому внесенні, дала можливість для їх застосування у рослинництві. Найбільш вивченими та поширеними у виробництві є фітогормони, які належать до груп ауксинів та цитокінінів. Наявність ауксинів у поєднанні з цитокінінами забезпечує пришвидшення поділу клітин. Перехід клітин до мітозу і цитокінезу залежить, як правило, також від наявності цитокініну, проте високі концентрації ауксину здатні й без цитокініну викликати мітоз в соматичних клітинах рослин.     

Серед продуктів лінійки, які ми пропонуємо в осінній період, дуже цікавою і ефективною є композиція Грос Коренеріст. Вдало підібраний склад та форми активних інгредієнтів посилюють енергію росту проростка та молодої рослини (амінокислоти та фосфор у формі фосфіту), а співвідношення ауксинів та цитокінінів – інтенсифікує поділ клітин меристемних тканин. Добриво показало високу ефективність у виробничих випробуваннях. Насіння культур, оброблене перед посівом добривом Грос Коренеріст, забезпечувало більш швидке наростання кореневої системи, та, як наслідок, швидше і потужніше формування надземної маси.

Грос Коренеріст

Рідке добриво – стимулятор росту кореневої системи рослин. Фосфор у формі фосфіту та фітогормони забезпечують активний ріст кореневої системи рослин.           Рекомендоване для передпосівної обробки насіння, обробки коренів розсади овочевих і декоративних культур, дерев і кущів перед висадкою, а також висаджених рослин для покращення приживання. Придатне для використання в якості антистресанта на посівах кукурудзи і соняшника, які постраждали від дії ґрунтових гербіцидів.

Норма використання :

Для передпосівної обробки насіння :

Грос Коренеріст - 1 л/т + Еколайн Універсал Насіння Хелати - 0,5л/т

Для обробки коренів використовувати - 0,3% розчин

Для обприскування посівів - 0,5 – 2,0 л/га.