"Найкраща підбірка протруйників для захисту озимої пшениці та ячменю"

 

    Після збору урожаю пшениці та ячменю кожен господар вже планує посів слідуючого і задумується, як максимально ефективно та при невеликих затратах захистити свої озимі перед посівом.

Тому аби допомогти аграріям із цим завданням, наша компанія пропонує своє рішення із підбірки перевірених та недорогих протруйників.

Серед широкої лінійки препаратів для передпосівного обробітку ми вибрали кілька вартих вашої уваги.

Перший та найбільш ефективний у боротьбі із численними хворобами фунгіцидний протруйник Авіценна. Це новий сучасний трикомпонентний препарат, який знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Також забезпечує високу перезимівлю та стійкість до стресових умов (посухи, заморозків).

Другий не менш надійний двокомпонентний контактно-системний фунгіцид Венцедор. Ідеальний при боротьбі із сажковими хворобами. Має виражену ріст регулюючу дію, що сприяє інтенсивному та рівномірному наростанню кореневої системи.

Також серед пропозицій важливе місце займає системний інсектицидний протруйник контактно-кишкової дії. Таким є Командор Екстра.

Більш детальну інформацію про спектри дії, норми внесення та рекомендації, щодо застосування ви знайдете в нашому каталозі у розділі «Протруйники»