"Трикомпонентний фунгіцидний протруйник на зернові: Класік Тріо"

 

    Один із лідируючих на ринку трикомпонентний протруйник для зернових є препарат Класік Тріо.

    Це високоефективний фунгіцидний протруйник проти цілого комплексу хвороб. Ідеально захищає пшеницю та ячмінь при нормі 1,0 - 1,25 л на 1 т від таких хвороб як: фузаріозні, гельмінтоспоріозні, офіобольні, пітієві кореневі гнилі, снігової плісняви, сажкових хвороб, борошнистої роси та пліснявіння насіння.

    Наявність трьох діючих речовин в препаративній формі з різними механізмами дії забезпечує комплексний і надійний захист від внутрішньої і поверхневої насіннєвої інфекції та грунтових патогенів.  Препарат має профілактичну дію, завдяки високій швидкості проникнення і швидкому переміщенню у зростаючі тканини. Надає стимулююч дію на ріст кореневої системи культури, що створює більш сприятливі умови для вегетації ярих та перезимівлі озимих зернових. завдяки цьому підвищується врожацність.

    Разом із даним протруйником рекомендовано обробку насіння спецдобривом Еколайн Універсал Насіння, яке розроблене для забезпечення рослин макро - та мікроелементами у період від проростання до появи сходів. підібране співвідношення мікроелементів підвищує стійкіть рослин до ураження хворобами у початкові періоди росту.

    Fe , Mn, Zn, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів та означає, що засвоювання проходить на протязі кількох годин. норма на 1 т насіння 0,3-0,5 л.