Протруйник Гаучо (оригінал)

Високоефективний протруйник насіння пшениці, ячменю, цукрових буряків, кукурудзи і соняшнику.

Діюча речовина: імідаклоприд 700 г/кг.

Препаративна форма: порошок, що змочується.

Упаковка: 20 кг.

   Гаучо — протруйник системної і контактної дії для передпосівної обробки насіння пшениці, ячменю, цукрових буряків, кукурудзи і соняшнику проти широкого спектра шкідників. Діюча речовина препарату (імідаклоприд) належить до групи хлорнікотинілів. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах-шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії на комах, що виключає виникнення резистентності.

Рекомендації по застосуванню:

Культура

Основні об’єкти

Норма витрати,

кг/т

Спосіб та час обробок

 

Соняшник

Дротяники 10,5 Допосівна обробка насіння

Ячмінь озимий, пшениця яра, ярий ячмінь, пшениця озима

Злакові мухи, цикадки, попелиці, блішки, хлібний турун, совка озима 0,25-0,5 кг/т Передпосівна обробка насіння на насіннєвих заводах
Буряки цукрові Комплекс грунтових шкідників сходів, комплекс наземних шкідників сходів 128,6 г препарату на 100 тис. насінин (60 кг на 1 т насіння) Передпосівна обробка насіння на насіннєвих заводах
Кукурудза Дротяники 28 Допосівна обробка насіння

Дія препаруту:

 Оброблене препаратом Гаучо насіння дає можливість повного інсектицидного захисту від усіх важливих шкідників листя і від ґрунтових шкідників. Діюча речовина поглинається коренями рослини, яка проростає, і звідти спрямовується в листя. При цьому кишково-контактний інсектицид розподіляється дуже рівномірно по молодій рослині і досягає тривалої дії проти сисних і гризучих комах-шкідників при низькому дозуванні.


Застосування:

Цукрові буряки:

 (Комплекс групових та наземних шкідників сходів) 

Попелиці, також вірусоносії, бурякова мінуюча муха, земляна блоха, буряковий довгоносик, бурякова крихітка, буряковий матовий мертвоїд, дротяники 60 кг/1 т насіння.

 

Кукурудза:

Дротяники - 28 кг/1 т насіння.

 

Соняшник: 

Дротяники - 10,5 кг/1 т насіння

 

Пшениця, ячмінь:

Злакові мухи, цикадки, попелиці, блішки - 0,25-0,5 кг препарату на 1 т насіння

 

Техніка застосування:

   Перед застосуванням Гаучо слід розбавляти водою з розрахунку 10 л води + норма використання продукту для обробки 1000 кг насіння для кращого змочування поверхні зерна і кращого прилипання Гаучо.