xe88 Гербіцид Гринфорт Преміум — Агрохім-захист - Вінниця

Ефективний двокомпонентний гербіцид для захисту посівів зернових колосових та кукурудзи від широкого спектра дводольних бур’янів.

Ціна 11 дол/л

 

b_300_250_16777215_00_images_2112.jpg

Діючі речовини: 2,4-Д 2–етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + Флорасулам, 6,25 г/л.

Препаративна форма: Суспо-емульсія.

Спосіб дії: Системний

Хімічна група: Триазолпірилідини.

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний).

Пакування: Каністри по 5 л
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ
 
 Грінфорт Преміум має системну дію, проникає через листя і поширюється всіма її частинами, включаючи кореневу систему. Проникнувши в рослину, препарат блокує ріст клітин у молодих тканинах. Ріст бур'янів після внесення препарату зупиняється через добу. Видимі ознаки дії (скручування та знебарвлення листя) можна спостерігати на 3-4 добу з моменту внесення. Повна загибель бур'янів настає через 2-3 тижні після обробки в залежності від видового складу та погодно -кліматичних умов.
 
ПОГОДНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ
 
 Оптимальна температура повітря становить +8…+24°С. Знижені (від +5°С середньодобова) або підвищенні (від +25°С) температури повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту та розвитку бур'янів подовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність дії препарату. Опади протягом 4 годин після внесення може знизити ефективність дії препарату на рослини бур'янів.
 
ФАЗА РОЗВИТКУ БУР'ЯНІВ
 
 Найкращий ефект проти бур'янів досягається при внесенні по активно вегетуючим рослинам на стадіях: однорічні – 2-4 листки (висота 5-10 см), багаторічні дводольні 6-8 листків (розвинена розетка).
 
ФАЗА РОЗВИТКУ КУЛЬТУРНИХ РОСЛИН
 
 На зернових колосових препарат вносять під час вегетації від початку фази кущення до другого міжвузля культури. На кукурудзі препарат вносять у фазі 3-6 листків рослин кукурудзи. Внесення препарату в більш пізні фази розвитку культурних рослин може призвести до їх фітотоксичності. Обприскування рекомендується проводити вранці або у вечірні час.
 
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
 
 Норма витрати робочого розчину становить 150-250 л/га, в разі високої густоти стояння рослин, рекомендується збільшити до 300 л/га. Максимальну рекомендовану норму витрати препарату слід застосовувати у разі перерослих бур'янів, високої забур'яненості, переважання у посівах багаторічних дводольних бур'янів.
 
СУМІСНІСТЬ
 
 Грінфорт Преміум можна змішувати з іншими гербіцидами, що використовують на відповідних культурах. Проте в кожному конкретному випадку необхідно проводити тест на сумісність.
 
КультураСпектр діїНорма витрати, л/гаСпосіб обробки
Зернові колосові (озимі, ярі) Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни 0,4 – 0,6 Обприскування посівів від фази кущіння до другого міжвузля культури
Кукурудза Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни 0,4 – 0,6 Обприскування посівів у фазі 3-7 листків включно у культури
Аналогічні препарати застосовують:      
Просо Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни 0,4-0,6 Обприскування посівів під час вегетації від фази кущіння до виходу в трубку культури
Сорго Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни 0,4 Обприскування під час вегетації у фазу від 3 до 5 листків

 Застереження:

· НЕ СУМІСНИЙ з грамініцидами на основі феноксапропу, клодинафоп пропагілу й диклофопу;

· НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ проводити обробку відразу після заморозків або в очікуванні заморозків.