Skip to content

У цій системі не останнє місце належить передпосівній обробці насіння композиціями, що містять елементи живлення та стимулятори росту. Такий технологічний прийом забезпечує рослину найнеобхіднішими біологічно активними речовинами у період від проростання до переходу на живлення від власної кореневої системи, а також активізує фізіологічні процеси в молодій рослині, що суттєво допомагає перенести несприятливі погодні умови та зберегти потенціал урожайності.

Багаторічні польові випробування, проведені фахівцями компанії «ЕКООРГАНІК», дали можливість визначити найбільш ефективні схеми застосування спеціальних добрив для передпосівної обробки насіння. Аналізуючи результати польових дослідів, ми черговий раз переконались у ефективності ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) для обробки насіння. Завдяки вмісту фосфору у формі фосфіту ці добрива істотно покращують захист проростків від патогенів, стимулюють розвиток кореневої системи, що за посушливих умов осені дає рослині можливість добути вологу з глибших шарів ґрунту. Біологічно активні речовини, які входять до складу композиції ГРОС Коренеріст, нівелюють негативний вплив стресів на рослину та забезпечують випереджаючий ріст і розвиток, що дуже важливо в існуючих реаліях.

Дуже часто провести посів в оптимальні строки практично не можливо, разом з цим важливо отримати сходи, які здатні витримати осінні погодні умови та зимові відлиги і при цьому мати ресурси для весняного відновлення вегетації. Підготовка насіння до посіву з використанням ГРОС Коренеріст повною мірою вирішує ці завдання, оскільки сприяє підвищенню вмісту сухої речовини, зокрема цукрів, необхідних для успішної перезимівлі рослин.

Результати виробничих випробувань, у яких використовувалась лише обробка насіння ГРОС Коренеріст і ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) (без позакореневих підживлень протягом вегетації), свідчать, що отримати додаткових 5-10% врожаю завдяки саме такому технологічному прийому - цілком реально! ГРОС Коренеріст 1,0 л/т + ЕКОЛАЙН Фосфітний (К) 1,0 л/т

Форма звʼязку з командою "Агрохім-Захист"

Будь ласка, залиште ваше повідомлення та контактні дані, і ми з радістю зв'яжемося з вами найближчим часом. Ваші питання, запити чи пропозиції мають велике значення для нас, і ми відповімо на них якомога оперативніше.

"*" позначає обов'язкові поля

This field is for validation purposes and should be left unchanged.